Autoškola v Dobřanech

Nabízíme Vám kvalitní individuální výcvik, po jehož absolvování získáte řidičské oprávnění a také skutečně budete umět řídit vozidlo. Výuka a výcvik probíhá podle osnovy dané zákonem, v pohodě a bez stresu a přizpůsobuje se možnostem a požadavkům každého uchazeče. Výuku a výcvik provádíme po dohodě s Vámi ve Vašem volném čase a to po celý týden i ve večerních hodinách a v případě potřeby i o víkendech.
Učebnici autoškoly a výukové CD Vám poskytneme zdarma.
 Jako partneři projektu „Bezpečnost pro každého“ Vám můžeme nabídnout výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!, který v tomto složení nemůžete koupit v žádném knihkupectví ani v jiné, nepartnerské autoškole.

Výcvik lze zahájit již před dovršením požadovaného věku, avšak zkouška se skládá po dosažení stanoveného věku. Pro zahájení výcviku stačí přinést vyplněnou žádost společně s posudkem od lékaře. Formuláře jsou ke stažení ZDE, nebo si je můžete vyzvednout kdykoliv v pracovní době v myčce nebo v učebně autoškoly. 

Kurzovné je možno uhradit i splátkově v průběhu kurzu.

U nás si můžete objednat i kondiční jízdy pro osvěžení správných návyků při řízení.
Elektronické testy si můžete vyzkoušet ZDE.

moto
moto
učebna
učebna

autoškola

Chcete si to zkusit nanečisto?

Máte možnost. Na stránkách Ministerstva dopravy máte možnost vyzkoušedt své znalosti, potřebné pro získání řidičského oprávnění v on-line testech a získat i další podrobné informace